Нещодавно команда Цукру відвідала Охтирку, яку з перших днів війни обстрілювали російські окупанти. Значна частина інфраструктури сильно постраждала або була повністю знищена. Місцями від обгорілих будинків залишився лише каркас, а вибиті вікна у багатоповерхівках заклеєні плівкою. Замість зеленої трави в місті тепер воронки від снарядів та бомб. На ці фото місцями важко дивитись, але ми маємо задокументувати те, що зробили окупанти з українськими містами.
Вас може зацiкавити
Понад чверть лісів Сумщини потенційно забруднені вибухівкою — «Ліси України»
Понад чверть лісового фонду області недоступна для будь-яких робіт.
Понад три тисячі кущів на 34 сотках. Як Світлана Ганночка створила лавандовий бізнес на Сумщині
Коли на Сумщині зацвіте лаванда?
У Сумах не визначили місця для відпочинку на воді, але дно водойм обстежили і якість води перевірили
Водночас на озері Чеха й річці Псел проводять роботи з благоустрою.
Театр Щепкіна зіграє виставу на міжнародному фестивалі VIADUK в Івано-Франківську
Театр Щепкіна на міжнародному фестивалі VIADUK