Анатолій Безсмертний залишає посаду головного тренера сумського футбольного клубу «Вікторія» і переходить до тренерського штабу київського «Динамо». У «Вікторії» він пропрацював п’ять років. Про це повідомили на сайті клубу.
Оновлено
Оновлено 29 травня. В. о. головного тренера ФК «Вікторія» став Володимир Романенко. Він грав у складі сумської команди з 2016 до 2021 року у ролі півзахисника. До того був футболістом бориспільського «Борисфену», «Дніпра», донецького «Металургу», ПФК «Суми» й інших клубів. У 2015 році Володимир Романенко виїхав до анексованого Криму, де рік програв у складі керченської команди «Океан». Проте через рік повернувся до України.

З сумської «Вікторії» до київського «Динамо»
Анатолій Безсмертний тренував гравців сумського ФК «Вікторія» протягом п’яти років. За це час команда виходила у чвертьфінал Кубка України з футболу у березні минулого року, а також до 1/8 фіналу Кубка України сезону 2025/26. За словами клубу, запрошення до «Динамо» стало наслідком результативної роботи Анатолія Безсмертного в Сумах.

«Вікторія» — це сумський футбольний клуб, заснований у 2015 році. У 2021-му отримав офіційний статус. У серпні того ж року команду очолив радянський й український футболіст Анатолій Безсмертний. Спершу вони грали у Другій лізі, а у сезоні 2023/24 перейшли до Першої ліги чемпіонату України.
Чому Цукр про це пише
Перехід головного тренера сумського клубу до одного з найтитулованіших клубів України — помітна подія для місцевого футболу. Це визнання роботи, яку Безсмертний робив у Сумах п’ять років. Проте від того, хто очолить сумську команду надалі частково залежатимуть подальші результати наших футболістів.