Держспецзв’язку побудує систему блокування російського мовлення на прикордонних територіях, зокрема в Сумській області. Про це повідомили на їхньому сайті.

Блокування російських каналів

5 березня Кабінет Міністрів виділив Держспецзв’язку 152 мільйони гривень, щоб побудувати систему, яка блокуватиме трансляції програм російських теле- та радіоканалів на прикордонних територіях.

Система діятиме в Сумській, Волинській, Рівненській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Харківській, Вінницькій та Одеській областях.

— Реалізація проєкту допоможе витіснити «русскій мір» з інформаційного простору України. Вплив російської пропаганди на українське населення зменшиться, а рівень інформаційної безпеки України — зросте, — йдеться в повідомленні.

Фото: Держспецзв’язку

Вас може зацiкавити

graffity oktyrka zahid
Галерея просто неба. У суботу в Охтирці відбудеться третій графіті-джем WE MADE IT
Графіті-джем в Охтирці
klub cukru
Клуб Цукру зустрівся з письменником Павлом Вишебабою у «Дворику на Кузнечній»
Камерна зустріч з українським поетом
zhinka z kozoyu sumshchyna
Кури ходили через кордон, а селяни робили віники. Яким було життя прикордонних сіл Сумщини до вторгнення
Знайшли архівні відео за 2006 і 2021 роки
обстріл Сум з артилерії
«Росіяни атакують околиці Сум з РСЗВ, розгорнутих на території РФ», — 71 аеромобільна бригада ЗСУ
Чому росіяни активніше обстрілюють Суми з РСЗВ
Суми прогулянка людей біля річки
Суми посіли 16 місце з 22 обласних центрів у рейтингу доступності для маломобільних людей
Суми опинилися в нижній третині рейтингу, між Дніпром і Черніговом.
badminton sumy
Сум’янка виборола «золото» на Чемпіонаті України з бадмінтону серед ветеранів
Перемога сум'янок у Чемпіонаті України