З 15 травня по 15 червня у Сумській громаді відбудеться «Місячник здоров’я: Територія активного довголіття». Це низка подій для людей від 60 років. Мета місячника — допомогти жителям міста залишатися активними: зміцнити здоров’я, опанувати нові навички, знайти нові знайомства й отримати потрібні послуги. Організовує події територіальний центр «Берегиня» разом з установами соціального захисту населення, медицини, культури та сфери туризму. Про це розповіли в Сумській міськраді.

П’ять обов’язкових та шість вибіркових локацій

Для участі в проєкті сформують шість команд, у кожній буде до 20 учасників. Групи супроводжуватимуть лідер і ментор з територіального центру «Берегиня». Вони допомагатимуть учасникам відвідувати різні події, що стосуватимуться здоров’я, соціального захисту, творчого розвитку й цифрової грамотності. Для охочих визначили п’ять обов’язкових локацій і шість вибіркових, розповіла директорка центру «Берегиня» Інна Галіченко.

Жителі Сумської громади старше 60 років можуть доєднатися до груп. Для цього потрібно звернутися за номерами +38 (0542) 22-32-68 або +38 (050) 405-56-70. Також можна заповнити реєстраційну форму за посиланням.

Кожен учасник отримає спеціальну картку, де фіксуватимуть відвідування обов’язкових локацій. Ті, хто зберуть усі відмітки, братимуть участь у розіграші призів. Фінал проєкту та нагородження найактивніших учасників відбудеться 15 червня.

Чому Цукр про це пише

У «Берегині» кажуть: якщо перший місячник буде успішним, таку практику впроваджуватимуть у громаді на постійній основі. Тоді люди старшого віку зможуть регулярно опановувати цифрові навички, відвідувати зустірічі з лікарями, творчі майстеркласи, екскурсії та не тільки. У місті є чимало ініціатив для молоді. Натомість важливо, щоб люди різних вікових категорій могли знайти події для себе.

Вас може зацiкавити

Планшети й мікрофони на столі
На Сумщині відкрили набір до безплатної «Школи майбутнього депутата»
Школа відбудеться 10–12 липня в Тростянці.
graffity oktyrka zahid
Галерея просто неба. У суботу в Охтирці відбудеться третій графіті-джем WE MADE IT
Графіті-джем в Охтирці
klub cukru
Клуб Цукру зустрівся з письменником Павлом Вишебабою у «Дворику на Кузнечній»
Камерна зустріч з українським поетом
zhinka z kozoyu sumshchyna
Кури ходили через кордон, а селяни робили віники. Яким було життя прикордонних сіл Сумщини до вторгнення
Знайшли архівні відео за 2006 і 2021 роки
обстріл Сум з артилерії
«Росіяни атакують околиці Сум з РСЗВ, розгорнутих на території РФ», — 71 аеромобільна бригада ЗСУ
Чому росіяни активніше обстрілюють Суми з РСЗВ
Суми прогулянка людей біля річки
Суми посіли 16 місце з 22 обласних центрів у рейтингу доступності для маломобільних людей
Суми опинилися в нижній третині рейтингу, між Дніпром і Черніговом.