На Сумському напрямку українські військові батальйону Pentagon 225-го окремого штурмового полку знищили ворожий танк Т‑72Б. Це радянська машина, яку прийняли на озброєння ще у 1985 році. Про це повідомили на сторінці підрозділу й опублікували відповідне відео.

Що відомо про знищений танк Т-72Б

У 225-му ОШП пишуть, що сам факт застосування Т‑72Б свідчить, що росіяни використовують техніки зі складів тривалого зберігання. За оцінками аналітиків Oryx та IISS, значну частину сучасних танків втратили, тому в стрій повертають старі модифікації, які раніше перебували в резерві.

IISS підрахував, що лише у 2024 році Росія відремонтувала й побудувала понад 1 500 бойових танків і близько 2 800 бойових машин піхоти та бронетранспортерів. Обладнання, що залишається на складах, пишуть, імовірно, у погіршеному стані. Це може ускладнити для РФ постачання достатньої кількості техніки для компенсації попередніх темпів скорочення.

— Та сама «друга армія світу», яка роками демонструвала на парадах Т‑90М «Прорив», модернізовані Т‑80БВМ і розпіарену «Армату», сьогодні воює машинами зі складів, — написали в батальйоні Pentagon.

Нагадаємо, що в січні українські військові знищили російську станцію РЕБ вартістю до 10 мільйонів доларів на Курському напрямку.

Вас може зацiкавити

Збиття дронів на Сумщині
Прикордонники на Сумщині збили російський розвідувальний дрон за 300 тисяч доларів: що відомо
Бійці П’ятого прикордонного загону на Сумщині знищили російський БпЛА «Мерлін-ВР». Окрім цього, військові за минулі три доби ліквідували понад 40 ворожих безпілотників, серед яких були «Шахеди» і «Гербери», «Молнії» та FPV-дрони. Про це повідомили на сторінці П’ятого прикордонного загону у Facebook. Розвіддрон за 300 тисяч доларів над Сумщиною 11 січня сумські прикордонники знищили російський розвідувальний […]
БпЛА «Форпост» збили над Сумщиною
Над Сумщиною збили російський дрон за 7,5 мільйона доларів: чим унікальний цей БпЛА
БпЛА «Форпост» над Сумщиною
Прикордонники на Сумщині
Прикордонники на Сумщині збили два новітніх російських дрони «Князь Віщий Олег»
Захист Сумщини від російських розвідувальних БпЛА
graffity oktyrka zahid
Галерея просто неба. У суботу в Охтирці відбудеться третій графіті-джем WE MADE IT
Графіті-джем в Охтирці
klub cukru
Клуб Цукру зустрівся з письменником Павлом Вишебабою у «Дворику на Кузнечній»
Камерна зустріч з українським поетом
zhinka z kozoyu sumshchyna
Кури ходили через кордон, а селяни робили віники. Яким було життя прикордонних сіл Сумщини до вторгнення
Знайшли архівні відео за 2006 і 2021 роки