Mark Grai випустив пісню «Моє диво» під акустичну гітару й електрогітару. Артист говорить, що вона про кохання в складних умовах сьогодення, повагу та взаємопідтримку. Послухати «Моє диво» на різних платформах можна за цим посиланням. А кліп, який відзняли в лісі на Баранівці минулого тижня, дивіться нижче.
Вас може зацiкавити
⚽️ У Франції стартує Олімпіада-2024, на ній працює сум’янин Євген Перестенко
Євген — спортивний журналіст Суспільного
👧 У Сумах відкрили дитячий науковий простір MindUp, в якому можна побувати інженером
Із серпня проводитимуть майстер-класи