Протягом ранку 25 червня росіяни цілили по обʼєктах інфраструктури й житловому сектору в Сумах. Внаслідок атаки на автозаправку постраждали чотири людини. Про це повідомили в Сумській МВА й голова ОВА Олег Григоров.
Атака на АЗС і житловий сектор
За даними МВА, вогонь від удару ворожого БпЛА типу «Герань» значно пошкодив інфраструктуру автозаправної станції у Зарічному районі Сум. Григоров уточнив, що внаслідок цієї атаки постраждали четверо цивільних. Госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо — у них неважкі ушкодження. Подружжю, яке було поруч із місцем удару, надали допомогу без ушпиталення.
Також через влучання в приватному секторі на околиці Сум травмований 66-річний чоловік, повідомили в МВА.
Ворог не припиняє спроб цілеспрямовано нищити АЗС на території області вже рік, пише Григоров. За його словами, росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику й забезпечення громад пальним. За червень було 13 атак по АЗС області.
