Site icon Цукр

Росіяни вчергове вдарили по заправці в Сумах: є поранені цивільні

Протягом ранку 25 червня росіяни цілили по обʼєктах інфраструктури й житловому сектору в Сумах. Внаслідок атаки на автозаправку постраждали чотири людини. Про це повідомили в Сумській МВА й голова ОВА Олег Григоров.

Атака на АЗС і житловий сектор

За даними МВА, вогонь від удару ворожого БпЛА типу «Герань» значно пошкодив інфраструктуру автозаправної станції у Зарічному районі Сум. Григоров уточнив, що внаслідок цієї атаки постраждали четверо цивільних. Госпіталізували двох працівників АЗС. Попередньо — у них неважкі ушкодження. Подружжю, яке було поруч із місцем удару, надали допомогу без ушпиталення.

Також через влучання в приватному секторі на околиці Сум травмований 66-річний чоловік, повідомили в МВА.

Ворог не припиняє спроб цілеспрямовано нищити АЗС на території області вже рік, пише Григоров. За його словами, росіяни системно б’ють по об’єктах паливної інфраструктури в регіоні, аби ускладнити логістику й забезпечення громад пальним. За червень було 13 атак по АЗС області.

Exit mobile version